فرمانداری شاهرود
ENGLISH
امام‌جمعه شاهرود با اشاره به نامه 53 امیر المومنین حضرت علی (ع) اضافه کرد: انتظار می‌رود مدیران کارهای بزرگ و کوچک را در کنار هم ببینند و طوری رفتار کنند که انگار با فرزند خود و از روی دلسوزی صحبت می‌کنند. 1398/07/07
احمد خرم در جلسه شورای اداری شاهرود ضمن بیان اینکه هرکجا که مردم ورود کردند شاهد رشد و توسعه بودیم، ابراز داشت: اگر قرار است تحولی رخ دهد می‌بایست به سمت تغییرات پیش رفت تا رضایتمندی عمومی افزایش یابد.
امام‌جمعه شاهرود با اشاره به نامه 53 امیر المومنین حضرت علی (ع) اضافه کرد: انتظار می‌رود مدیران کارهای بزرگ و کوچک را در کنار هم ببینند و طوری رفتار کنند که انگار با فرزند خود و از روی دلسوزی صحبت می‌کنند.

امام جمعه شاهرود:
امام جمعه شاهرود با تاکید بر اینکه آمار بیکاری جوانان در شرق استان سمنان نگران کننده است، گفت: عدم توجه به این امر باعث کاهش قدرت خرید و افزایش آسیب‌های اجتماعی و جرایم خُرد می‌شود.
حجت‌الاسلام عباس امینی در جلسه شورای اداری شاهرود ضمن اشاره به اینکه شرق استان سمنان از بیکاری رنج می‌برد، ابراز داشت: برای رفع این مشکل می‌بایست به این جمع‌بندی رسید که زمینه حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی فراهم شود.
وی بابیان اینکه افزایش آمار بیکاری در منطقه نگران‌کننده است، افزود: با توجه به اینکه با ایجاد اشتغال بسیاری از ناهنجاری‌ها برطرف می‌شود لذا انتظار می‌رود نسبت به کاهش بیکاری اقدامات مؤثرتری صورت گیرد.
امام‌جمعه شاهرود بابیان اینکه برنامه‌های خوبی طی دهه اول محرم در شهرستان اجرایی شد، ابراز داشت: تا آخر ماه صفر برنامه‌های عزاداری در حال اجرا و مهم‌ترین برنامه اربعین حسینی است که این شهرستان سهم خوبی در برگزاری هر چه بهتر این مراسم عظیم معنوی دارد.
امینی بابیان اینکه به تعبیری بالغ بر 20میلیون زائر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) طی سال از شاهرود عبور می‌کنند، تصریح کرد: شاهرود و شهرهای مسیر بین دو حرم حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) می‌تواند نه در اربعین بلکه در طول سال موکب باشند و خدمات مناسب را ارائه دهند.
وی ضمن تاکید بر اینکه در عراق و کربلا باید به فکر ایجاد حسینیه و جای پا بود، افزود: نظیر همین اقدام در مشهد انجام و در طول سال به زائران خدمات ارائه می‌کند و بایست جایی این‌چنین در کربلا تعبیه شود.
امام‌جمعه شاهرود با اشاره به نامه 53 امیر المومنین حضرت علی (ع) اضافه کرد: انتظار می‌رود مدیران کارهای بزرگ و کوچک را در کنار هم ببینند و طوری رفتار کنند که انگار با فرزند خود و از روی دلسوزی صحبت می‌کنند.
سرپرست فرمانداری شاهرود بابیان اینکه هرکجا مردم در عرصه‌های اقتصادی و سیاسی ورود کرده‌اند موفق عمل کرده‌ایم، گفت: استفاده از ظرفیت‌های بومی شاهرود رضایتمندی عمومی را افزایش می‌دهد.
احمد خرم نیز در جلسه شورای اداری شاهرود ضمن بیان اینکه هرکجا که مردم ورود کردند شاهد رشد و توسعه بودیم، ابراز داشت: اگر قرار است تحولی رخ دهد می‌بایست به سمت تغییرات پیش رفت تا رضایتمندی عمومی افزایش یابد.
وی بابیان اینکه هرکجا مردم ورود کردند شاهد رشد و توسعه بودیم، افزود: باید به این سمت گام برداشت که به سمت تحول حرکت کنیم تحریم‌ها فرصتی برای خودباوری ایجاد کرد و استفاده از ظرفیت‌های بومی در این راستا می‌توان. رضایتمندی را 20الی 30درصد افزایش دهد.
سرپرست فرمانداری شاهرود بابیان اینکه فرصت‌ها می‌بایست در اختیار مردم قرار گیرد، ابراز داشت: باید به‌جای عوض کردن آدم‌ها نگرش آنها را تغییر داد که این اقدام با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان قابل انجام بوده و می‌توان به رشد و توسعه دست‌یافت.
خرم بابیان اینکه جلسه شورای اداری بزرگ‌ترین اتاق فکر مدیریتی شهرستان است، تصریح کرد: باید در این جلسات نگاهی به گذشته داشت و با توجه به آینده و مسیر جلو را ترسیم کرد که با توجه به شعار سال هدف‌گذاری باید به این مبنا باشد که در راستای رونق تولید گام برداریم.
وی با طرح این پرسش که چقدر در نیم سال اول توانستیم به افزایش تولید برسیم، افزود: توسعه باید به معنای کیفی رخ دهد و مسئولیت خود را بپذیریم که نتوانستیم رضایت عمومی را جلب کنیم توسعه باید به فقرزدایی و کاهش بیکاری برسد و در گام دوم با طرح نو طی شش‌ماهه دوم نقش مردم را در تصمیم‌گیری‌ها و عمل پررنگ‌تر کنیم.
سرهنگ پاسدار محمد خوش‌قدم
در جلسه شورای اداری شاهرود ضمن بیان اینکه طی هفته دفاع مقدس 286 برنامه مختلف اجرایی و عملیاتی شده است، ابراز داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا دستاوردهای این جنگ هشت‌ساله تبیین و به‌درستی به نسل بعدی انتقال یابد.
وی ضمن بیان اینکه هفته دفاع مقدس بهانه‌ای تا الگوسازی ایثار و ایستادگی و آرمان‌خواهی به‌عنوان گنجینه عظیم برای نسل آینده مطرح شود، افزود: سپردن کار به جوانان طبق بیانیه گام دوم انقلاب و برنامه‌ریزی در این راستا ازجمله مهم‌ترین اقدامات هفته دفاع مقدس در شاهرود بود.
حمیدرضا حسنی ضمن بیان اینکه طی شش‌ماهه نخست سال جاری 500هزار گردشگر از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی شاهرود بازدید کردند، ابراز داشت: در بسطام 147هزار نفر، خرقان 121هزار نفر ، موزه‌ها هفت هزار نفر و جنگل ابر با 87هزار نفر بیشترین بازدیدکننده‌ها را به خود اختصاص دادند.
وی ضمن بیان اینکه در شش‌ماهه اول سال جاری یک‌هزار گردشگر خارجی در شاهرود اقامت داشتند، افزود: هفت دفتر مسافرتی، شش سفره‌خانه سنتی و 9 واحد رستوران بین‌راهی در سطح شهرستان فعال بوده و درمجموع تسهیلات گردشگری شاهرود محسوب می‌شوند.
رئیس اداره میراث فرهنگی شاهرود بابیان اینکه در هفته گردشگری برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شد، اضافه کرد: مهم‌ترین آن آموزش راهنمایان گردشگری، ارائه تخفیف 20درصدی در تورها و فعال‌سازی اقامتگاه‌ها و برگزاری دوره‌های آموزشی مدیران بوم‌گردی و غیره است.
سید محمد موسوی نیزضمن بیان اینکه تعداد دانش آموزان شاهرود امسال به تعداد 443 نفر افزایش داشت، بیان کرد: امسال مدرسه‌ای در حوزه شهرستان افتتاح نشد و لذا با توجه به افزایش تعداد دانش‌آموز، بازنشستگی افراد و محدودیت تأمین نیرو این تعداد در همان ظرفیت‌های موجود سامان‌دهی شدند.
وی ضمن بیان اینکه در سال تحصیلی جدید 32 هزار و 749 دانش‌آموز به مدرسه رفتند، افزود: این تعداد دانش‌آموز در 139 مدرسه دولتی، 39 غیردولتی و 60 واحد پیش‌دبستان مشغول به تحصیل شدند امسال از دو هزار و 108 فرهنگی هفت درصد حدود 144 نفر نیز بازنشسته شدند.
تعداد بازدید: 158
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal